Get Adobe Flash player

 

 

 

WIECZÓR FILMOWY W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole nie można się nudzić. Szkoła w piątkowy wieczór przybrała nieco inny wygląd i przeznaczenie - stała się nietypową salą kinową.
A to wszystko za sprawą zorganizowanego z inicjatywy klasy VII wraz z wychowawcą WIECZORU FILMOWEGO. Po zakończonych zajęciach lekcyjnych w piątek, 7.06.2019 r. o godz. 18.00 grupa uczniów klas VII oraz VI wraz z opiekunami: Elżbietą Jankowską oraz Anną Kowalczyk rozpoczęła maraton filmowy. Uczestnicy wyposażeni w materace, pufy i poduszki zajęli wygodne miejsca i rozpoczęli filmową przygodę. Atmosfera była bardzo przyjazna, każdy w gronie swych przyjaciół mógł odpocząć, zrelaksować się i obejrzeć ciekawy film, a także posilić się smaczną pizzą. Miłe rozmowy i uśmiechy sprawiły, że wspólnie spędzone godziny bardzo szybko minęły.