Dotychczasowa strona będzie działała przez pewien czas jako archiwum.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 r. stacjonarnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Ze względu na pandemię, ale i pogodę nie spotkaliśmy się wszyscy na placu szkolnym. Uczniowie zobaczyli się z kolegami  i koleżankami oraz z wychowawczyniami, otrzymali nowe książki, a także mogli zobaczyć co przez wakacje zmieniło się w szkole. do grona naszej społeczności zostało przyjętych 16 adeptów pasowanych przez panią dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego. Ta 16 pod opieką pani wychowawczyni Anny Królikowskiej z godnością i radością wstąpiła w nasze szeregi.

Życzenia na nawy rok szkolny złożyła Pani Monika Kondek - Przewodnicząca rady Rodziców.

Radość na twarzach uczniów, zadowolenie, że jesteśmy znowu w progach szkoły, niesie nadzieję, ze ten rok będzie lepszy, radośniejszy i spędzony wspólnie :)

PAN PREMIER Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

8 lipca 2021 r. mieliśmy zaszczyt gościć Premiera polskiego rządu, Pana Mateusza Morawieckiego. Wizytę zorganizowała Pani Wójt, Kinga Sosińska. Pan Premier odwiedził naszą szkołę w związku z budową sali gimnastycznej, która w 100% finansowana jest z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. 

Pan Premier spotkał się z naszymi przedszkolakami oraz półkolonistami. Dzieci przywitały się oraz pokazały wykonywane prace. Były bardzo zaciekawione przygotowaniami do wizyty, które trwały od rana. 

Pan Premier wpisał się także do pamiątkowej księgi. 

Pani dyrektor podczas pożegnania zaprosiła Pana Premiera także na uroczystość otwarcia sali gimnastyczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę, dla tak małej szkoły jest to zaszczyt i wielkie wydarzenie.

Pani Wójt Kindze Sosińskiej dziękujemy, że zaprosiła Pana premiera właśnie do naszej szkoły.

Pracownikom szkoły oraz pracownikom gminnym dziękujemy za pomoc w przygotowaniach.

 

Półkolonie cd

My dalej się bawimy: gramy, lepimy, siedzimy w kinie :)

Ale też nie zapominamy o edukacji - we wtorek półkoloniści wzięli udział w warsztatach archeologicznych, które stają się już naszą małą, letnią tradycją. Udział w wykopaliskach zachwycił dzieciaki.

Półkolonie w naszej szkole

W poniedziałek ruszyliśmy z letnim wypoczynkiem dla najmłodszych. Zebrała się grupa chętnych dzieciaków,  panie opiekunki zaprosiły je do zabawy, a rodzice mogą trochę odetchnąć :)

Dzieciaki rysują, budują, uprawiają sport i świetnie się bawią w miłej atmosferze.

We wtorek zaliczyliśmy pierwszy basen, co przy takim upale spodobało się bardzo naszej ferajnie. Ale ochłody było im jeszcze mało, więc na wycieczce do Pałacu Dernałowiczów zmoczyli się w fontannie. Panu ochroniarzowi tak spodobała się nasza grupa, że włączył pokaz fontanny z muzyką, co nasze dzieci przyjęły z entuzjazmem.

Były też lody i karuzele w miejskim parku.

Półkolonie potrwają do 9 lipca, są bezpłatne dzięki dofinansowaniu Pani Wójt - Kindze Sosińskiej, za co serdecznie dziękujemy :)